Visací Zámek RevirválReportáž z Holešova aneb na potřetí, ale pořádně

Naše vrcholně zábavné seskupení má za sebou další konzerv. V pátek 5.11. po startovacím panáku podivně zbarveného Dusilova calvádosu se Astramobil, plný skromných avšak nejlepších muzikusů, vydal z Pjekné roviny na dálný východ, a to do Mekky východního punkového dění Všetul u Holešova. Konzerv 4 kapel se konal v R klubu, který vlastní zhruba 200kilový drobeček.

Lahodně pikantní večeře v restauraci Vegas, jejíž výborná číšnice se nabídla rozdávat naše kartičky hostům při snídaních, to samé slíbil i taxikář, který nás dovezl zpět na místo činu. První vystoupila tišnovská kapela Tak trochu past, následně Hendrix revival a jako třetí pořádající Změna směru. Těmhle kapelám a Změně směru především, patří díky, za to jakým způsobem nám připravili posluchačstvo. VZ® vstoupili na prkna jež znamenají snět, zhruba v 1:00 západoasijského času.

Po celou dobu koncertu, bylo pod pódiem pořádně husto a nebýt bodygardy Dusiče, za jehož výkon mu patří naše díky, došlo by zjevně ke komplikacím. To že pod pódiem probíhal divoký rej, se odrazilo i na skromných, leč nejlepších revirválech, kusy oděvů, trsátka, litry potu, peří, postupně opouštěly svoje původní místo. V přídavkové Dáše jsem se z pódia mezi divoké tanečníky spustil i Já a ztratil poslední trsátko, takže krev odkapávající z pahýlků čerstvě strouhaných prstů dodávala finální fázi koncertu dostatečně punkový nádech. Obvykle přidávané dva kusy rozjařenému publiku absolutně nemohly postačit, takže jsme během více než půlhodinového přídavku stihli zopakovat, téměř celý repisoár. Po osmém přídavku odmítl Segin dále pokračovat.Bylo toho na něj moc.

Rodiče tohoto skromného kytáristi u příležitosti jeho zásnub s vegetariánskou Haviřkou zabili sviňku. A tak Segin snad i zlomen neopakovatelností tohoto okamžiku, alespoň na chvíli překonal chorobnou lakotu a obdaroval nás plátkem tlačenky. Tuto jsme spořádali na zpáteční cestě na pumpě u Havlbrodu. Díky Káčulově divoké jízdě byl pro mnohé z nás sulc až příliš živý. Nakonec jsme se brzy po svítání šťastě dostali domů.

Na závěr nezbývá něžli poděkovat Změně směru za pozvání na skvělou akci, několika desítkám tanečníku za předvedený výkon, Bohu za to že dovedl Astramobil ke svému cíli.

PUNK´S NOT DEAD, ALESPOŇ V HOLEŠOVĚ ROZHODNĚ NE

Dr. Amstel Cerveza
VZR 4 - Kytarový rumělec
5.11.2004
Zpátky

404 Not Found

404 Not Found


nginx
Edas ©2004