Visací Zámek RevirválVčera hrál VZ Revirvál v Poděbradech na koupališti ! Byl jsem u TOHO : Kapelu jsem nalezl u stánku "U Johnyho" prej ne De Billa, kterak ve snaze spláchnout jazyk, toliko přilévali alkoholu do krve již tak řádně nasycené ze soustředění v předchozích dnech. Repec čítající 14 pecek již byl sestaven. Stejně tak provizorní stanový přístřešek s jevištěm na louce před stánkem a stejně tak HI-HI aparát obsluhovaný 15 ti vlasým máničkou. Předkapely se velmi zdatně ujala lokální grupa Banánový rybičky, ve třech jim ten melodicpunk docela šlapal.

Pak přišli na řadu VZ Revirvál. Sestava byla vyztužena na postu bicích o metalového bubna Kobercovou pásku, kterýžto do zapůjčeného hudebního nástroje tak řezal až prorval blánu. Těsně před vystoupením se VZ Revirválům podařilo vzbudit z komatu hlavní polovinu basové sekce, což bylo jen dobře. U jeviště se shromáždil dav čítající asi 15 osob, jmenovitě Baskervil, Voják, Karolína, Martin, Kristián, Já, dále asi 6 Dracových studentek, pořadatel, technik a zvukař. Jakmile kapela spustila zastavilo se cestou i několik svátečních výletníků s pobavenými úsměvy ve tvářích. Myslím, že v tomto ohledu kapela nezůstala v ničem pozadu za svým velkým VZ orem a svým komponovaným pořadem ve stylu brněnskej kapel, jako Synkopy nebo Progress, bavila sebe i kolemjdoucí. Některé vypalovačky byly podány téměř ve svěžejším duchu než u originálu. Zvláště se mi líbila Kapela, Dost, Cigára, Vlasta a také ovšem Clash s ódou na Visací Zámek, jež jsem slyšel poprvé a dóóóst dobrý...

Kytarová sekce podporována zvukařem sváděla boj s frontmanem Dokym, který po punkovém způsobu usekával kytarákům sóla hned po třetím taktu. VZR 2 stihl přervat strunu, po vzoru svého vzoru. AVŠAK nesral se s navlékáním nové a nedostatek řešil tak, že ve skladbách, kde bylo nutné sólo, vyměnil kejtru s Dracem. Tento Amstel VZR4 si s přehledem hlídal prostor na levém, z Vašeho pohledu na pravém, křídle a s čírem z husích brků se v závěrečné euforii pustil do mohutného poskakování. To vše za halasného zpěvu a ftipných komentářů Dokyho a Káčulý the Great.

FUCKt jsem se pobavil...

Mirek Dušín
29.09.2004 10:03

Zpátky


404 Not Found

404 Not Found


nginx
Edas ©2004