Visací Zámek RevirválDomluva zněla jasně. Mezi desátou a jedenáctou dopolední se moravská sekce zjeví v Kolíně a započne zkoušet. Vše bylo trošku jinak. Jelikož jsme se šeďou v pátek objevovali krásy Brna až do tří do rána, tak nás musel v sobotu vzbudit Gazin házením kamínků do okna. Prý jsme na zvonění nereagovali.

Takže příjezd do Kolína se čtyřhodinovým zpožděním a začíná zkouška v atomovém krytu. Já, DrAC, Radůz, Šeďa a kombonosič Gazin, kterého jsme nutili ke zpěvu. Trhám první strunu, ale jinak vydařené muzikování. Odjíždíme do Stránčic. Zastavujem kdesi kde Radůz prý kdysi za Masaryka znal hospodu. Ani malý chlapeček netuší kam se poděla Radůzova oblíbená nálevna. Jdeme na chálku do pochybného bufetu, ze kterého se vyklube pajzl na entou, ale nám je dobře všude kde se točí pivo. Po krátkém bloudění přijíždíme do Vidovic, či jak se ta obydlená zatáčka zove.

Čekání na koncert proložené divadlem (první sme nestihli, škoda) a dvěma kapelkama. Kvalita programu, kvalita prostoru a kvalita přítomných lidí mi naprosto vyhovovala a přímo se nabízelo: Ožerem se...ožerem se..ožerem se...Ve chvíli když VZR sborovým zpěvem úvodní melodie z Bakalářů přeřval právě hrající kapelu bylo mi jasné že se nám to podařilo. Dokyho upřímně lituju že s náma musel vydržet střízliv.

Konečně nás pustili na plac! Bez zbytečného zvučení rozjíždíme první z chystaných 13ti písní. Publikum se rychle chytlo a pochopilo že s pogujícím Gazinem se nemá cenu strkat a stáhlo se do temných rohů místnosti. Pak už jen vím že mi prdla další struna, někdo mi rozšlápl brýle a ztratil jsem trsátko (děkuji bystrému kytarákovi za půjčení). Jo a asi sem majznul Dokyho po kebuli kytarou, sorry vole! Jak naše produkce zněla mezi lidma nevím ale rychlost byla pekelná, nasazení naplno, hlasitost naplno,....dozněly poslední tóny a přesunujeme se na chatu s bečkou neboli sudem. Martin dává k dobru Knocnionhevnsdoor a jiné podařené fláky u kterých se dobře pije. Spali sme na zemi, Gazin na stole. Vynikající akce.

Segin

PS:Po příjezdu domů jsem zjistil že mi Gazin rozbil okno jak nás budil kamínkama.

Zpátky


404 Not Found

404 Not Found


nginx
Edas ©2004